Strony www z elementami 3d

3d

Jak każdy wie, Internet obecnie jest jednym z najczęściej używanych elementów podczas pracy na komputerze. Ludzie, którzy pragną mieć swoją stronę internetową często zwracają się z prośbą jej zaprojektowania i stworzenia do specjalnie przygotowanych w tym celu firm. Wiadome jest to, że każdy, kto chce założyć swoją własną stronę internetową chce, żeby prezentowała się ona znakomicie i ciekawiła odwiedzających. Dlatego właśnie na początku, grafik musi usłyszeć od nas o tym, jakie pomysły mamy i jakie mamy oczekiwania.

Każdy chce, aby jego strona była ciekawa zwłaszcza wtedy, jeśli ma na celu sprzedaż lub przedstawienie oferty sprzedaży produktów danej firmy. Obecnie stosuje się wiele różnych technologii do tworzenia witryn internetowych. Technologie stosowane w tym celu pozwalają na stworzenie wielu niezwykłych efektów wizualnych i dźwiękowych. W jaki sposób się to dzieje? Głownie za pomocą języków flash i ajax. Najciekawsze strony internetowe powstają jednak dzięki zastosowaniu elementów 3D. Okazuje się, że statystycznie najchętniej odwiedzanymi witrynami są te, które przedstawiają dane w formacie 3D.

Elementy 3D

Jak to jest w ogóle możliwe? Dzięki odpowiedniemu sterowaniu kursorem, interaktywnie zaprojektowana witryna pozwala na sterowanie obrazem. Właśnie w taki sposób powstają wszelkiego rodzaju wycieczki wirtualne po muzeach, projektach mieszkań, miastach i innych miejscach. Jak tego typu strona powstaje? Cała strona, jak się okazuje, to nic innego jak połączone ze sobą zdjęcia sprawiające wrażenie panoramy.

Chyba każdy obserwator powie, że wirtualne wycieczki ciekawią dużo bardziej niż zwykły opis, a ponad to, pozwalają na dużo lepsze wyobrażenie miejsca w które się jedzie, lub (tak jak w przypadku domu i mieszkania) które się kupuje.

About the Author

No comments