Oszczędzaj Na Zakupach Kupując W Internecie

Oszczędzaj Na Zakupach Kupując W Internecie

Jeżeli posiadasz własny biznes i nie wiesz jak zdobyć więcej klientów, jest wiele różnych rzeczy które możesz zrobić aby rozwinąć swój biznes. Nagrodami w konkursie mogą być produkty ze sklepu, wyroby firmy lub konta VIP na portalu z którym współpracujemy. Paulina na przykład proponuje zmianę nazwy firmy na „BungaSpa”, a Sarka zdezynfekowała miejsce przy wannie, gdzie stał jej żel do mycia twarzy. Mniejsza z tym jak ta reklama brzmi według mnie jest wporządku a ci klienci którzy żądają przeprosin to albo mochery albo księża , kobiety powinny właśnie odebrać to jak służącego (w sumie fajne dowartościowanie :p) wiadomo że z masażem to nie ma nic wspólnego a mężczyźni mieli pomyśleć tak jak ci oburzeni ludzie i poczuć sie macho i zrobić swoim ukochanym małe zakupy i przy okazji zadbać cere kobietek :).

W takim miejscu możemy też przedstawić nasze forum z krótkim opisem i nadzieją, że nie zginie wśród innych reklamowanych. Mam nadzieję, że Twoje forum wybije się spośród tych małych, nigdy nie zauważonych i wkrótce przeczytam nim w internecie. Twoja reklama będzie widoczna tylko dla tych osób, które szukają takich produktów i usług jakie oferujesz. Obserwując efekty podjętych działań możemy śmiało stwierdzić – linki sponsorowane są tym, czego potrzebowała nasza firma, aby skutecznie wypromować swoją markę w internecie. Reklama oszukańcza – umożliwia wieloznaczne rozumienie zawartych w niej treści.

Ironio, dokładnie trzydzieści sekund po rozpoczęciu pracy nad tekstem, na stronie dotyczącej efektywności reklamy w internecie zaatakowała mnie jedna z nich. Dużo lepszą opcją jest forum tematyczne, przynajmniej jest czymś i można dowiedzieć się czegoś wartościowszego. I choć szczyt swojej popularności osiągnął w zeszłym roku, kiedy to reklama w internecie było poparte potężnym zapleczem w mediach tradycyjnych. Były a single wyświetlane w telewizji, choć prawdziwe życie wiodły właśnie w Internecie.

Istnieje również możliwość przeprowadzenia czata „zamkniętego”, dostępnego tylko dla pracowników firmy klienta, „niewidocznego” z zewnątrz, zabezpieczonego odpowiednimi hasłami. Cena kalkulowana jest na podstawie średniej oglądalności i zakresu sponsoringu serwisu. Wzrasta z kolei udział w rynku branży FMCG oraz pozostałych, takich jak: producenci kosmetyków, producenci żywności, firmy budowlane i deweloperskie. Na tej podstawie można prognozować dalszy, dynamiczny rozwój reklamy w internecie. Bannery są najbardziej rozpowszechnionym środkiem reklamowym w Internecie.

Czyli im więcej innych stron lub blogów linkuje do naszej strony, tym wyżej ukazuje się ona w internecie. Reklama w lokalnej gazecie, na której ukaże się nasz adres internetowy, może zdziałać naprawdę wiele. Wynik jakości wpływa na to czy nasz hyperlink sponsorowany (reklama) jest wyświetlany oraz ile rzeczywiście zapłacimy za dane słowo. Im wyższy CTR tym lepiej oceniana kampania tym niższe stawki za słowa płacimy i tym wyższą pozycję otrzymuje nasza reklama w wynikach wyszukiwania. To współczynnik, który informuje gdzie w wynikach wyszukiwania pojawi się reklama. Biorąc pod uwagę badania przeprowadzone nad tym gdzie klikają internauci, to 95% znajduje się w pierwszych trzech wynikach wyszukań. Intersującym narzędziem do badania skuteczności kampanii reklamowych jest Google Analytics. Reklama internetowa to temat szeroki jak rzeka, to pewne!

W Internecie możesz to zrobić skutecznie za pomocą bloga firmowego (więcej blogach firmowych pisałem tu, teraz nie będę rozwijał tego tematu). Jedyny warunek jaki trzeba spełnić by robić to samemu to cierpliwość i sporo wolnego czasu. Net-advertising and marketing to z kolei oryginalny sposób na reklamę w Internecie. Jednak mógł się ukazać nieformalnie w Internecie gdzie zyskał szybko sporą popularność. Oczywiście w takim przypadku, aby nasza reklama była skuteczna, musimy oferować wyjątkowo atrakcyjne dla klientów ceny, a to nie zawsze jest możliwe. W reklamie każdej działalności internetowej pomocne mogą być również katalogi stron, w których zamieszczamy ofertę firmy. Połączenie reklamy tradycyjnej związanej z wydrukiem cyfrowym z nowoczesnym podejściem do reklamy w Internecie to jedyna skuteczna metoda w dzisiejszych czasach. Płacicie Państwo tylko za wyniki, nie trzeba nic płacić z góry, jaki wynik taka zapłata. Promocja firmy w sieci nie jest już dziś tak łatwa.

About the Author

No comments