Młodzież Ignoruje Reklamy W Internecie

Młodzież Ignoruje Reklamy W Internecie

Net to medium ogromnym potencjale marketingowym, dlatego pod pojęciem reklama w Internecie kryje się cały wachlarz narzędzi i działań reklamowych wykorzystujących różnorodne kanały komunikacyjne. Reklamy tekstowe w Internecie muszą przykuć uwagę i przekazać odpowiednie informacje w bardzo ograniczonej przestrzeni. Podsumowując, prowadzenie kampanii reklamowych w Internecie za granicą może być wyzwaniem, ale takim wyzwaniem, które warto podjąć wchodząc na nowy rynek. Nie oszczędzaj na projekcie graficznym w internecie jest już dość dużo brzydkich i mało funkcjonalnych stron. Taka reklama jest spersonalizowana, a użytkownik może ją otrzymać nie częściej niż raz na kilkadziesiąt dni. Myślę jednak, że reklama internetowa, to wciąż spory kłopot dla agencji, które cały czas szukają najlepszego pomysłu na możliwości, jakie daje widoczność w sieci. Dobrze przygotowana reklama sprawi, że to do Ciebie będzie przyciągał wielki napis: WEJŚCIE.

Nagrodami w konkursie mogą być produkty ze sklepu, wyroby firmy lub konta VIP na portalu z którym współpracujemy. Paulina na przykład proponuje zmianę nazwy firmy na „BungaSpa”, a Sarka zdezynfekowała miejsce przy wannie, gdzie stał jej żel do mycia twarzy. Mniejsza z tym jak ta reklama brzmi według mnie jest wporządku a ci klienci którzy żądają przeprosin to albo mochery albo księża , kobiety powinny właśnie odebrać to jak służącego (w sumie fajne dowartościowanie :p) wiadomo że z masażem to nie ma nic wspólnego a mężczyźni mieli pomyśleć tak jak ci oburzeni ludzie i poczuć sie macho i zrobić swoim ukochanym małe zakupy i przy okazji zadbać cere kobietek :).

Warto śledzić informacje na temat swojej firmy na bieżąco i odpowiednio reagować, jeśli znajdziemy negatywne opinie na nasz temat wystawione na forum przez niezadowolonego kupującego, a nierzadko również przez konkurencję. Przedstawione sposoby nie do końca są za darmo, musimy poświęcić trochę naszego (lub naszego pracownika) czasu by promocja firmy miała miejsce. Jak w poprzednim przykładzie wyszukujemy fora związane z naszą branżą i wcielamy się w zadowolonego klienta swojej własnej firmy. Jedni piszą, że nie mogą schudnąć, inni że przestój firmy był spowodowany wadliwym paskiem klinowym firmy XXX. Pamiętaj, że polecając jakiekolwiek usługi możesz być traktowany jako spamer lub marketingowiec firmy. Większość ludzi chciałaby, żeby każda reklama w internecie była za darmo. Konkurs jest chyba jednym z tańszych sposobów na promocję firmy w sieci.

I mimo że nadal sporo pieniędzy jest przeznaczanych na reklamę wielkoformatową, mniejsze podmioty decydują się na taką formę jak reklama świetlna (kasetony reklamowe czy litery podświetlane ) chociażby po to, by być identyfikowalnym pośród setek sklepów i lokali użytkowych, to jeśli jednak prowadzona działalność pozwala na sprzedaż usług poprzez net, gro z nich przeznacza część środków na stworzenie ciekawej strony i pozycjonowanie jej, zamieszczanie reklam na portalach społecznościowych czy witrynach ściśle powiązanych z zakresem prowadzonej działalności. Reklama stron www realizowana jest na kilka sposobów.

Dzięki temu trafne rozwiązania w branży internetowej potrafią przynosić kilkusetprocentowy wzrost przychodów firmy rocznie, czego doświadczyłem w kilku przedsięwzięciach w mojej pracy zawodowej. Nie wystarczy (a właściwie jest prawie bezcelowe) umieszczenie adresu strony www firmy na wizytówkach, ulotkach czy opakowaniach produktów. Ponadto reklama internetowa (bez względu na to czy decydujemy się na klasyczne pozycjonowanie, kampanie linków sponsorowanych czy jedną spośród wielu innych type) jest zwyczajnie szybsza. Od kilku lat jedną ze skuteczniejszych kind reklamy jest reklama internetowa.

Wynika to między innymi z faktu, iż w reklamie społecznej nie można korzystać z takich wskaźników, jak np. wielkość sprzedaży (chyba że reklama społeczna dotyczy np. apelu pomoc finansową na określony cel). Sprawdza się podczas wprowadzania na rynek nowej marki, produktu lub poważnej zmiany oferty firmy. Reklama naśladownicza – naśladuje ona reklamę innego przedsiębiorstwa, podobne materiały, naklejki, ulotki takim samym kształcie, kolorystyce.

Na reklamę w Internecie nie tylko składają się hasła, można tu także wykorzystywać grafikę, lub nawet stworzyć video! Po pierwsze zwróć uwagę na to, gdzie będziesz umieszczał grafikę, jaki ewentualna strona internetowa czy też weblog ma koloryt, aby możliwie grafika reklamowa pasowała i wyróżniała się z kolorystki jaka jest na stronie internetowej. Głównie, reklama ​​roczne opady sesje są krótkie i łagodne.

About the Author

No comments